HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Pátá výhra v řadě, Petrík skóroval šestnáctkrát, Sa Aye Theay devětkrát

Starší žáci popáté vyhráli, vysoko porazili béčko Úval. Petrík s Sa Aye Theay v popředí tabulky střelců

Starší žáci Jiskry přivítají v 7. a 8. kole celky Kolína a Hostivic

Úvaly – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 6. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Úval k utkání se Sokolem Úvaly B. V letošním ročníku startuje 11 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly B – Jiskra Zruč nad Sázavou 18:41 (10:24)

Sestava a branky Jiskry: Čekal – Kulhánek 5, Petrík 16, Šveněk 4, Kopecký 3, Božík 1, Jindřich 3, Sa Aye Theay 9. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Petr Šveněk

Statistiky utkání – napomínání: 3/2, vyloučení: 0/2, branky ze sedmiček: 4/0, rozhodčí: Bossanyi Daniel, Ransdorf Jakub, diváků: 21.