Obě družstva zručské základní školy vyhrála v Ledči n. S. své házenkářské turnaje bez ztráty bodu

HÁZENÁ – ŠKOLNÍ LIGA V LEDČI NAD SÁZAVOU – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Druhé kolo ledečské školní ligy miniházené vyhráli Zručáci, kategorii 1. – 3. tříd ovládl tým Krokodýli 2, v kategorii 4. – 5. tříd zvítězil celek Krokodýli 1

Obě družstva zručské základní školy vyhrála své turnaje bez ztráty bodu

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Ledeč nad Sázavou – V pátek 23. června 2023 se uskutečnilo na venkovním hřišti Aloise Prokopa v Havlíčkově 585 v Ledči nad Sázavou 2. kolo školní ligy miniházené. Turnaj se uskutečnil v kategoriích 1. – 3. třídy a 4. – 5. třídy. Pořadateli byla pozvána do obou kategorií i zručská základní škola. V jednotlivých kategoriích se hrálo systémem každý s každým, hrací doba 1 x 12 minut.

Účastníci turnaje 1. – 3. třídy: Jiskra Zruč nad Sázavou (Krokodýli 2), ZŠ Ledeč nad Sázavou (Šmoulové), ZŠ Kožlí (Melouni), ZŠ Ledeč nad Sázavou (Vlci), ZŠ Dolní Kralovice 1

Výsledky:

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 2) – ZŠ Ledeč nad Sázavou (Šmoulové) 11:6

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 2) – ZŠ Kožlí (Melouni) 19:3

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 2) – ZŠ Ledeč nad Sázavou (Vlci) 23:3

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 2) – ZŠ Dolní Kralovice 1 23:4

Celkové pořadí: 1. ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 2), 2. ZŠ Ledeč nad Sázavou (Šmoulové), 3. ZŠ Kožlí (Melouni), 4. ZŠ Ledeč nad Sázavou (Vlci), 5. ZŠ Dolní Kralovice 1.

Kategorii 1. – 3. tříd ovládl tým ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 2), s plným počtem 8 bodů. Na 2. místě skončil s dvoubodovou ztrátou tým Šmoulové z Ledče nad Sázavou. Třetí místo obsadil celek z Kožlí (Melouni) se čtyřmi body, čtvrtá skončila ZŠ Ledeč nad Sázavou (Vlci) ziskem 2 bodů a pátá ZŠ Dolní Kralovice 1 bez bodového zisku.

Sestava týmu 1. – 3. třídy ZŠ Zruč nad Sázavou: Nicolas Řánek, Jakub Vorlíček, Matěj Vrána, Josef Vilímovský, Kristián Mareček, Samuel Čech, David Vu Duc Anh, Soňa Smutná. Trenér: Karel Růžička.

——————————————————————————————

Účastníci turnaje 4. – 5. třídy: ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 1), ZŠ Dolní Kralovice 2, ZŠ Ledeč nad Sázavou (Smajlíci), ZŠ Ledeč nad Sázavou (Mimoni), ZŠ Kožlí (Dinosauři)

Výsledky:

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 1) – ZŠ Dolní Kralovice 2 25:0

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 1) – ZŠ Ledeč nad Sázavou (Smajlíci) 16:3

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 1) – ZŠ Ledeč nad Sázavou (Mimoni) 21:7

ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 1) – ZŠ Kožlí (Dinosauři) 29:5

V kategorii 4. – 5. tříd zvítězila ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýl 1), bez ztráty bodu. O dva body zpět skončil na 2. místě tým ZŠ Ledeč nad Sázavou (Mimoni). Na 3. místě skončila se ziskem čtyř bodů ZŠ Ledeč nad Sázavou (Smajlíci). Na 4. místě skončila se dvěma body ZŠ Kožlí (Dinosauři). A na 5. místě bez bodového zisku skončila ZŠ Dolní Kralovice 2.

Celkové pořadí: 1. ZŠ Zruč nad Sázavou (Krokodýli 1), 2. ZŠ Ledeč nad Sázavou (Mimoni), 3. ZŠ Ledeč nad Sázavou (Smajlíci), 4. ZŠ Kožlí (Dinosauři), 5. ZŠ Dolní Kralovice 2

Sestava týmu 4. – 5. třídy ZŠ Zruč nad Sázavou: Kováč Michal, Peroutková Jindřiška, Hrabánek Kryštof, Shkrobanets Mykola, Mach Štěpán, Bělina Matěj, Chaloupka Lukáš. Trenér: Václav Starý. (Josef Tůma – foto: Josef Tůma)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)