Mladší žáci Jiskry odehráli třetí podzimní kolo Středočeské ligy házené

Mladší žáci Jiskry odehráli ve Sportovní hale v Mělníku dvě utkání bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnilo šest celků – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Sparta Kutná Hora A, TJ Sparta Kutná Hora B, Házená Mělník A, Házená Mělník B, TJ Turnov

Mělník – Ve Sportovní hale v Mělníku se uskutečnil třetí podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy mladších žáků.

V letošním ročníku 2022/23 žákovské kategorie startuje v podzimní části osmnáct celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora A, AŠ Mladá Boleslav, Házená Mělník A, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Vršovice A, Spartak Příbram, Sokol Bělá pod Bezdězem, Sokol Úvaly A, Sokol Úvaly B, Sokol Vršovice B, Sokol Úvaly C, LIONS Hostivice, Sokol Libčice nad Vltavou, TJ Turnov, Sparta Kutná Hora B, Házená Mělník B.

Ve sportovní hale se utkalo šest týmů – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Sparta Kutná Hora A, TJ Sparta Kutná Hora B, Házená Mělník A, Házená Mělník B, TJ Turnov. Nehrálo se systémem každý s každým, ale každý tým pouze dvě utkání. Hrací doba při šesti týmech byla 2 x 20 minut / plus 5 minut přestávka.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

Zápasy Jiskry (bez skóre):

Sparta Kutná Hora A – Jiskra Zruč nad Sázavou

Sparta Kutná Hora B – Jiskra Zruč nad Sázavou

Trenéři Jiskry tentokrát vše podstatné zaznamenávali, a tak máme k dispozici sestavu a výsledky obou zápasů.

Sparta Kutná Hora A – Jiskra Zruč nad Sázavou 15:31

Sparta Kutná Hora B – Jiskra Zruč nad Sázavou 15:53

Sestava Jiskry: Martin Surmay – Tobiáš Sixta, Felix Pustka, Matěj Dudák, Jaromír Zeman, Jan Smejkal, Dan Hoang, Matěj Kirňák, Patrik Forejt, Michal Kováč, Štěpán Mach. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Jan Svoboda. (Josef Tůma, foto: Jolana Čábelková, Jaroslav Zeman)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)