Mladší žáci Jiskry odehráli páté podzimní kolo Středočeské ligy házené

Mladší žáci Jiskry odehráli ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou dvě utkání bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnilo šest celků – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Házená Poděbrady, Sparta Kutná Hora B, Sokol Libčice nad Vltavou, Lions Hostivice, Sokol Kostelec nad Labem

Zruč nad Sázavou – Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil pátý podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy mladších žáků.

V letošním ročníku 2022/23 žákovské kategorie startuje v podzimní části osmnáct celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora A, AŠ Mladá Boleslav, Házená Mělník A, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Vršovice A, Spartak Příbram, Sokol Bělá pod Bezdězem, Sokol Úvaly A, Sokol Úvaly B, Sokol Vršovice B, Sokol Úvaly C, LIONS Hostivice, Sokol Libčice nad Vltavou, TJ Turnov, Sparta Kutná Hora B, Házená Mělník B.

Ve sportovní hale se utkalo šest týmů – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Házená Poděbrady, Sparta Kutná Hora B, Sokol Libčice nad Vltavou, Lions Hostivice, Sokol Kostelec nad Labem. Nehrálo se systémem každý s každým, ale každý tým pouze dvě utkání. Hrací doba při šesti týmech byla 2 x 20 minut / plus 5 minut přestávka.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

Zápasy Jiskry (bez skóre):

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Libčice nad Vltavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice

Trenér Jiskry Karel Růžička tentokrát vše podstatné zaznamenal, a tak máme k dispozici sestavu a výsledky s brankami obou zápasů.

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Libčice nad Vltavou 45:11

Sestava a branky Jiskry: Dudák 6, Pustka 13, Zeman 8, Shkrobanets 1, Smejkal 5, Mach 1, Sixta 7, Forejt 4, Surmay, Dan Hoang, V. Vorlíček.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 41:15

Sestava a branky Jiskry: Dudák 12, Pustka 7, Zeman 5, Shkrobanets 5, Smejkal 4, Mach 3, Sixta 2, Forejt 2, Surmay 1, Dan Hoang, V. Vorlíček.

Sestava Jiskry: Martin Surmay – Tobiáš Sixta, Felix Pustka, Matěj Dudák, Jaromír Zeman, Jan Smejkal, Mykola Shkrobanets, Patrik Forejt, Štěpán Mach, Dan Hoang, Václav Vorlíček. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Jan Svoboda. (Josef Tůma, Karel Růžička – foto: Josef Tůma)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)