Mladší žáci Jiskry odehráli druhé kolo Středočeské ligy házené

Mladší žáci Jiskry odehráli na venkovním hřišti v Poděbradech tři utkání bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnily čtyři celky – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Házená Mělník, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem

Poděbrady – Místní oddíl Házená uspořádal na venkovním hřišti ZŠ TGM Poděbrady druhý podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy mladších žáků.

V letošním ročníku 2021/22 žákovské kategorie startuje čtrnáct celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora A, Sparta Kutná Hora B, AŠ Mladá Boleslav, Házená Mělník, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Vršovice A, Spartak Příbram, Sokol Bělá pod Bezdězem dívky, Sokol Úvaly A, Sokol Úvaly B, Sokol Vršovice B, TJ Turnov.

Na venkovním hřišti ZŠ TGM se utkala čtveřice týmů – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Házená Mělník, domácí Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba při pěti týmech byla 2 x 15 minut / plus 5 minut přestávka.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.