HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Mladší žáci Jiskry odehráli druhé jarní kolo Středočeské ligy házené

Mladší žáci Jiskry odehráli ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou dvě utkání bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnily čtyři celky – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Turnov, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Vršovice B

Zruč nad Sázavou – Místní oddíl Jiskry uspořádal ve sportovní hale  druhý jarní mistrovský turnaj Středočeské ligy mladších žáků.

V letošním ročníku 2021/22 žákovské kategorie startuje v jarní části čtrnáct celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora A, Sparta Kutná Hora B, AŠ Mladá Boleslav, Házená Mělník, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Vršovice A, Spartak Příbram, Sokol Bělá pod Bezdězem dívky, Sokol Úvaly A, Sokol Úvaly B, Sokol Vršovice B, TJ Turnov.

Ve sportovní hale se utkaly čtyři týmy – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Turnov, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Vršovice B. Nehrálo se systémem každý s každým, ale každý tým pouze dvě utkání. Hrací doba při čtyřech týmech byla 2 x 20 minut / plus 5 minut přestávka.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

Zápasy Jiskry (bez skóre):

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Turnov

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostelec nad Labem

Asistent trenéra přípravky Jiskry Karel Růžička vše podstatné zaznamenával, a tak je k dispozici sestava a branky zručských mladších žáků.

Neoficiální výsledky:

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Turnov 39:4

Branky Jiskry: Sixta 11, Budínský 10, Pustka 6, Zeman 4, Edr 3, Smejkal 3, Bernard 1, Dudák 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostelec nad Labem 32:13

Branky Jiskry: Sixta 8, Budínský 8, Pustka 5, Zeman 3, Edr 3, Dudák 2, Bernard 1, Le Hai Dang 1, Smejkal 1

Sestava Jiskry: Matěj Dudák, Dominik Bernard – Jiří Edr, Tobiáš Sixta,  Lukáš Budínský, Le Hai Dang, Felix Pustka, Jan Smejkal, Jaromír Zeman. Trenér: Jindřich Pustka. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka. (Josef Tůma, foto: Josef Tůma)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)