Minižáci Jiskry se představili na turnaji 4+1 Krajského svazu házené Vysočina

Minižáci Jiskry odehráli na turnaji ve Sportovní hale v Ledči nad Sázavou sedm utkání bez počítání skóre, v jednotlivých zápasech vládla naprostá pohoda

Turnaje se zúčastnilo osm celků – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B, Jiskra Zruč nad Sázavou, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A, Jiskra Havlíčkův Brod A, SK Polička, Sokol Velké Meziřičí A holky, Sokol Velké Meziřičí B, Sokol Velké Meziřičí C

Ledeč nad Sázavou – Místní oddíl Kovofiniše uspořádal ve Sportovní hale podzimní turnaj minižáků 4+1.

Turnaj se uskutečnil ve sportovní hale na dvou hřištích, organizaci turnaje zajišťovala složka Krajského svazu házené Vysočina, každý oddíl mohl přihlásit maximálně 3 družstva.

Ve sportovní hale se utkali minižáci nejprve s Kovofinišem B, poté s áčkem. Následovalo utkání s Havlíčkovým Brodem A a Poličkou. Poslední tři zápasy odehráli kluci s celky Velkého Meziřičí – holky A, vzápětí s B celkem a naposledy s C týmem. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba při osmi týmech byla 1 x 10 minut / plus 2 minuty přestávka.

Soutěž se hrála turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání sehrála bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.