Minižáci Jiskry odehráli třetí jarní mistrovský turnaj 6 + 1 Středočeské ligy házené ve Zruči nad Sázavou

Minižáci Jiskry odehráli na venkovním hřišti ve Zruči nad Sázavou tři utkání bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnily čtyři celky – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Úvaly A, Házená Poděbrady, Sokol Úvaly B

Zruč nad Sázavou – Místní oddíl Jiskry uspořádal na venkovním hřišti ve Zruči nad Sázavou třetí jarní mistrovský turnaj Středočeské ligy minižáků 6 + 1.

V letošním ročníku 2021/22 žákovské kategorie startuje v jarní části osm  celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora, Házená Mělník, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Bělá pod Bezdězem, Sokol Úvaly A, LIONS Hostivice.

Na venkovním hřišti ve Zruči nad Sázavou se utkala čtveřice týmů – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Úvaly A, Házená Poděbrady, Sokol Úvaly B. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba při čtyřech týmech byla 2 x 10 minut / plus 5 minut přestávka.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

Zápasy Jiskry (bez skóre):

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Poděbrady

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly A

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B

Lukáš Kafka, trenér: ,,V sobotu se uskutečnil na házenkářském hřišti za spolkovým domem domácí turnaj minižactva 6 + 1. První zápas naši žáci odehráli proti celku Úvaly A, kluci měli horší začátek, jak už to u našich celků bývá, takže první poločas byl horší než bychom očekávali. Po přestávce a domluvě obou trenérů se vše změnilo, kluci konečně začali hrát svoji hru.

Druhý zápas jsme odehráli proti Úvalům B. Utkání bylo o poznání lepší, už od začátku také díky slabšímu soupeři. Chlapci si vybrali v určitém úseku slabší část, která se projevila neúspěšností střelby. Velké šance končily na tyčkách nebo  vybíjením gólmana soupeře. Před třetím zápasem začalo pršet, a tak se zápas proti celku Poděbrad nekonal.“

Sestava Jiskry: Kryštof Hrabánek (G), Martin Surmay (G), Tobiáš Sixta, Michal Kováč, Štěpán Mach, Daník Hoang, Matěj Bělina, Matěj Tlach, František Klečák, Vašek Vorlíček, maskot Dancer. Trenéři: Lukáš Kafka, Karel Růžička. Vedoucí týmu: Václav Starý. (Josef Tůma, foto: Josef Tůma, Jan Svoboda)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)