Minižáci Jiskry odehráli čtvrtý jarní mistrovský turnaj 6 + 1 Středočeské ligy házené ve Zruči nad Sázavou

Minižáci Jiskry odehráli na venkovním hřišti házené tři utkání bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnily čtyři celky – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Úvaly A, Sparta Kutná Hora, Sokol Úvaly B

Zruč nad Sázavou – Místní oddíl Jiskry uspořádal na venkovním hřišti ve Zruči nad Sázavou čtvrtý jarní mistrovský turnaj Středočeské ligy minižáků 6 + 1.

V letošním ročníku 2021/22 žákovské kategorie startuje v jarní části osm celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora, Házená Mělník, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Bělá pod Bezdězem, Sokol Úvaly A, LIONS Hostivice.

Na venkovním hřišti ve Zruči nad Sázavou se utkala čtveřice týmů – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Úvaly A, Sparta Kutná Hora, Sokol Úvaly B. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba při čtyřech týmech byla 2 x 10 minut / plus 5 minut přestávka.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

Zápasy Jiskry (bez skóre):

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly A

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B

Sestava Jiskry: Kryštof Hrabánek (G), Martin Surmay (G) –  Tobiáš Sixta, Michal Kováč, Štěpán Mach, Matěj Bělina, František Klečák, Václav Vorlíček, Felix Pustka, Matěj Kirňák, Patrik Forejt, Mykola Shkrobanets. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Štěpán Mikšík. (Josef Tůma, foto: Josef Tůma)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)