HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Loučení s uplynulou házenkářskou sezonou – Dohaznou 2023/24 – se vydařilo

HÁZENÁ – INFO – FOTO | Loučení s uplynulou házenkářskou sezonou – Dohaznou 2023/24 – se vydařilo

Grilovalo se maso, všichni se bavili, hrála se házená, fotbálek a různé hry 

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Týden před skončením měsíce června se mladí házenkáři (přípravka, minižáci, mladší žáci, starší žáci), rovněž dorost a někteří muži loučili s uplynulou sezónou 2023/24 – Dohazná. Akce se uskutečnila v prostorách venkovního hřiště házené U Krokodýla.

Příprava se uskutečnila pod taktovkou Jindry, Karla a Václava. V 16 hodin se konal turnaj za účasti pěti družstev. V každém týmu nastoupili jak hráči přípravky, minižáků, žáků, tak dorostu. Do každého mužstva se začlenili někteří hráči A týmu, trenéři a přítomní tatínkové. Jak turnaj dopadl, není podstatné. Všichni si průběh bojů užili a rádi budou na líté boje na umělém povrchu vzpomínat.

V průběhu rozlučky se grilovalo maso, velmi dobře se na záslužné činnosti podíleli Jan Šveněk a Marek Fojta. V bufetu U Krokodýla si mohl dát každý, na co měl chuť. Počasí akci přálo, přestože byly podle radaru na mobilních telefonech hlášeny bouřky a déšť.

Celá rozlučka se povedla a uskutečnila ve velmi dobré náladě. Děti se bavily házenou či skotačily na workoutu. Přítomní rodiče, babičky a dědečkové si ,,poklábosili“, chválili své potomky a také zavzpomínali na staré časy, když někteří z nich zde hráli ještě na asfaltu …

Václav Starý: ,,Moc nás potěšila účast, přestože nebylo hlášeno ideální počasí. Ale Vy (rodiče) jste přesto se svými dětmi na rozlučku přišli. Toho si moc vážíme a děkujeme Vám za podporu po celou sezónu.“ (Josef Tůma – foto: Josef Tůma)

 

Facebook Comments

Napsat komentář