Kvalifikační turnaj starších žáků o přímý postup do žákovské ligy

Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil kvalifikační turnaj starších žáků o přímý postup do žákovské ligy

Starším žákům Jiskry utekl postup do žákovské ligy zbytečnou porážkou s Úvaly (neproměněné šance, technické chyby aj.)

Zruč nad Sázavou – Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil kvalifikační turnaj starších žáků o přímý postup do žákovské ligy. Zúčastnily se ho 4 týmy – Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Sokol Úvaly, Házená Mělník, LIONS Hostivice. Hrací doba: 2 x 18 minut/10 minut přestávka, 3x TO / v utkání. Pořadatel: SKSH ve spolupráci s TJ Jiskra Zruč n. S. – oddíl házené. Rozhodčí: Dolejší Jiří, Dolejší st. Jiří, Vinc David, Pustka Jindřich.

Výsledky Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sáz. – Sokol Úvaly 19:25 (9:11), branky: Pajer 1, Dudák 1, Honzárek 2, Jindřich 3, Kopecký 9, Pešout 2, Lanc 1

Jiskra Zruč nad Sáz. – Házená Mělník 23:19 (14:8), branky: Pajer 2, Dudák 1, Honzárek 2, Jindřich 8, Šťastný 1, Kopecký 6, Pešout 2, Lanc 1

Jiskra Zruč nad Sáz. – LIONS Hostivice 25:22 (15:10), branky: Bernard 1, Pajer 2, Tlach 1, Honzárek 4, Jindřich 10, Kopecký 4, Pešout 3

Sestava a branky starších žáků Jiskry Zruč nad Sázavou (67): Bernard 1, Dudák 2 – Pajer 5, Honzárek 8, Jindřich 21, Šťastný 1, Kopecký 19, Pešout 7, Lanc 2, Edr, Růžička, Tlach 1. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Stanislav Svoboda.

Ostatní výsledky: Lions Hostivice – Házená Mělník 24:16, Lions Hostivice – TJ Sokol Úvaly 18:23, Házená Mělník – TJ Sokol Úvaly 17:25

Tabulka střelců turnaje: Pelikán Adam – Házená Mělník – 22, Havel Matěj  – TJ Sokol Úvaly – 22, Jindřich Martin – TJ Jiskra Zruč n. S. – 21, Ivaškovič Jakub  – LIONS Hostivice – 20, Kopecký Štěpán – TJ Jiskra Zruč n. S. – 19, Jaroš Jiří – Házená Mělník – 17

Tabulka kvalifikace: 1. Úvaly 6 bodů, 2. Zruč nad Sázavou 4 body, 3. LIONS Hostivice 2 body, 4. Mělník 0 bodů (jot – foto: Josef Tůma)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)