HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Házenkářská mládež Jiskry se loučila se sezonou 2019/20

Loučení s uplynulou házenkářskou sezonou 2019/20 se vydařilo

Grilovalo se maso, všichni se bavili, hrála se házená i fotbálek  

Zruč nad Sázavou – V sobotu 26. června 2020 se mladí házenkáři (přípravka, minižáci, mladší žáci, starší žáci a mladší dorost) loučili s uplynulou sezónou 2019/20. Akce se uskutečnila v prostorách venkovního hřiště házené U Krokodýla.

Příprava probíhala pod taktovkou Václava, který má kromě trénování tyto akce ,,pod palcem“. Ve 14.30 hodin se konal turnaj za účasti pěti družstev. V každém týmu nastoupili jak hráči přípravky, minižáků, žáků, tak dorostu. Do každého mužstva se začlenili i přítomní tatínkové. Jak turnaj dopadl, není podstatné. Všichni si průběh bojů užili a rádi budou na líté boje na umělém povrchu vzpomínat.

V průběhu rozlučky se grilovalo maso, velmi dobře se na záslužné činnosti podíleli Petr Šveněk a Štěpán Mikšík. V bufetu U Krokodýla si mohl dát každý, na co měl chuť. Václav Starý se postaral rovněž o roznášku zmrzlin od přítomné maminky Lenky a tvarohových rohlíčků, které přinesla dětem babička Hanka. Počasí akci přálo, přestože byly podle radaru na mobilních telefonech hlášeny bouřky a déšť.

Celá rozlučka se povedla a uskutečnila ve velmi dobré náladě. Děti se bavily házenou či skotačily na workoutu. Přítomní rodiče, babičky a dědečkové si ,,poklábosili“, chválili své potomky a také zavzpomínali na staré časy, když někteří z nich zde hráli ještě na asfaltu …. Když se vše chýlilo ke konci, došlo i na fotbálek (turnaj třech celků), který připravili dorostenci oddílu.

Václav Starý: ,,Moc nás potěšila účast, přestože nebylo hlášeno ideální počasí. Ale Vy (rodiče) jste přesto se svými dětmi na rozlučku přišli. Toho si moc vážíme a děkujeme Vám za podporu po celou sezónu.“ (jot – foto: Josef Tůma)

Facebook Comments

Napsat komentář