HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

HÁZENÁ – POZVÁNKA | Pro hráče a fanoušky zručské házené

HC Dukla Praha přivítá ve 2. kole EHF European Cup od 18 hodin lucemburský celek Handball Esch

Kutná Hora, Zruč nad Sázavou – V sobotu 5. listopadu se uskuteční v kutnohorské sportovní hale Klimeška mezinárodní házenkářské utkání, ve kterém tým HC Dukla Praha přivítá ve 2. kole EHF European Cup od 18 hodin lucemburský celek Handball Esch. Událost pořádá TJ Sparta Kutná Hora – oddíl házené.

PS: Dukla přivezla z Eschi výhru o pět gólů – 36:31.
Petr Vobořil, TJ Sparta Kutná Hora: ,,V sobotu 5. listopadu 2022 se od 18 hodin odehraje ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici v Kutné Hoře odvetné utkání 2. kola EHF EUROPEAN CUP mužů 2022/2023 mezi týmy HC DUKLA Praha a HANDBALL Esch (lucemburský mistr). A jelikož je náš oddíl spolupořadatelem tohoto utkání, dovolujeme si případným zájemcům z řad Vašeho oddílu nabídnout na něj vstupenky. Jsou k sezení a jejich cena je á 100,-Kč (dospělí) nebo á 50,-Kč (mládež do 15 let).
Udělejte si čas a přijeďte v sobotu 5. 11. do Kutné Hory zafandit pražské Dukle a pomoci ji svými hlasivkami k postupu ho dalšího kola tohoto evropského poháru.
V případě zájmu pište na tento email, popř. volejte na níže uvedený mobil. Vstupenky Vám můžeme rezervovat v hale u pokladny na jméno, platba možná pouze v hotovosti na místě.
Pokladna bude otevřena od 17 hodin a vstup do hlediště povolen 45 minut před začátkem utkání.“
S pozdravem Vobořil Petr, tel.: 723 266 082 (jot)

Facebook Comments

Napsat komentář