Dva týmy přípravek Jiskry odehrály turnaj ve Sportovní hale v Poděbradech

HÁZENÁ – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Dva týmy přípravek Jiskry odehrály ve Sportovní hale v Poděbradech po šesti utkáních v házené bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnilo devět celků – Házená Poděbrady 1, Házená Poděbrady 2, Jiskra Zruč nad Sázavou 1, Jiskra Zruč nad Sázavou 2, HC Kolín 1, HC Kolín 2, HC Kolín 3,  Házená Mělník, AŠ Mladá Boleslav

Poděbrady – Místní oddíl Házená Poděbrady uspořádal ve sportovní hale zimní přátelský přípravný turnaj přípravek 4 + 1.

Ve sportovní hale v Poděbradech se utkalo devět celků z pěti středočeských oddílů – Házená Poděbrady 1, Házená Poděbrady 2, Jiskra Zruč nad Sázavou 1, Jiskra Zruč nad Sázavou 2, HC Kolín 1, HC Kolín 2, HC Kolín 3, Házená Mělník, AŠ Mladá Boleslav. Hrálo se souběžně na dvou zmenšených hřištích, hrací doba při devíti týmech byla 1 x 10 minut / plus 5 minut přestávka. Každé z mužstev odehrálo šest utkání, domácí celky o utkání více.

Jednotlivá utkání se hrála bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

V průběhu turnaje se uskutečnilo i derby utkání dvou zručských celků.