TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Aktuální výsledkový servis házené hráčů a odchovanců Jiskry (20. – 21. listopadu)

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS HÁZENÉ HRÁČŮ A ODCHOVANCŮ JISKRY (20. – 21. října)

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci Jiskry porazili v Sedlčanech všechny soupeře, nastříleli sto čtyři branky

V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů, hraje každý s každým

Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 4. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Sedlčan (turnaj Spartaku Příbram) k utkání s Házenou Mělník, Libčicemi nad Vltavou a Spartakem Příbram. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Házená Mělník – Jiskra Zruč nad Sázavou 16:35 (9:20)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 2, Tlach 1/1, Lanc, Jindřich 14, Šťastný 2, Kopecký, Pešout 8, Forejt 5, Edr 1, Budínský 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 3/1, vyloučení: 5/1, branky ze sedmiček: 3/0, rozhodčí: Pecka Pavel – Božková Alžběta, diváků: 11.

Sokol Libčice nad Vltavou – Jiskra Zruč nad Sázavou 14:35 (13:13)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 8, Tlach 2, Lanc 6, Jindřich 8, Šťastný 2, Kopecký, Pešout 5, Forejt, Edr 2, Budínský 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Spartak Příbram – Jiskra Zruč nad Sázavou 19:34 (6:17)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 10, Tlach 2, Lanc 2/1, Jindřich 9, Šťastný, Kopecký, Pešout 8, Forejt, Edr 1, Budínský 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

MINIŽÁCI

Dvě družstva minižáků Jiskry odehrála ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou po čtyřech utkáních bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnilo deset celků – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou A, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou B, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A (host), Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B (host), Sokol Libčice nad Vltavou A, Sokol Libčice nad Vltavou A, HC Kolín, Házená Poděbrady A, Házená Poděbrady B, Spartak Příbram.

Zruč nad Sázavou – Místní oddíl Jiskry uspořádal ve Sportovní hale Na Pohoří páté kolo turnaje podzimní mistrovské Středočeské ligy minižáků 4+1.

V letošním ročníku 2021/22 Středočeské ligy minižáků 4+1 startuje dvanáct celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora, AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, Házená Mělník, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Spartak Příbram, Sokol Bělá pod Bezdězem, Sokol Úvaly, Sokol Libčice nad Vltavou, TJ Turnov.

Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se utkalo deset týmů – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou A, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou B, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A (host), Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B (host), Sokol Libčice nad Vltavou A, Sokol Libčice nad Vltavou A, HC Kolín, Házená Poděbrady A, Házená Poděbrady B, Spartak Příbram. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba při pěti týmech ve skupině byla 1 x 15 minut / plus 5 minut přestávka.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.