HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry na venkovním hřišti ZŠ TGM v Poděbradech porazili Mělník a podlehli vedoucím Hostivicím

Starší žáci skončili v 1. Středočeské lize sezony 2023/24 na šestém místě s jedenácti body

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

PoděbradyStarší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 12. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy do Poděbrad k utkáním s Hostivicemi a Mělníkem. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 26:39 (14:18), sestava a branky Jiskry: Mykola Shkrobanets – Zeman Jaromír 9/1, Dudák Matěj 2, Bělina Matěj, Sixta Tobiáš 6/1, Smejkal Jan 1, Debych Jaroslav, Pustka Felix 5, Hoang Le Hai Dang 3. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 1/0. Branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Hladík Petr – Vejvar Lukáš.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník 38:30 (23:18), sestava a branky Jiskry: Mykola Shkrobanets – Zeman Jaromír 13/1, Dudák Matěj 7, Bělina Matěj 2, Sixta Tobiáš 7/2, Smejkal Jan, Debych Jaroslav, Pustka Felix 7, Jakl Josef, Hoang Le Hai Dang 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 1/3. ČK: 0/1. Branky ze sedmiček: 3/0, rozhodčí: Hladík Petr – Vejvar Lukáš.

Tabulka: (viz foto)

(Josef Tůma – foto: Josef Tůma)