Starší žáci Jiskry odehráli v Kutné Hoře poslední utkání soutěže sezony 2022/23

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry odehráli v Kutné Hoře jedno utkání, které skončilo šestibrankovou porážkou, když ještě v poločase vedli

Sparta skončila v soutěži třetí, Jiskra šestá

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Kutná Hora – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 14. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Kutné Hory, kde se utkali s celkem Sparty Kutná Hora. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sparta Kutná Hora – Jiskra Zruč nad Sázavou 27:21 (10:11), sestava a branky Jiskry: Dominik Bernard – Michal Kováč 2, Lukáš Pajer 7/1, Matěj Dudák 4, Hoang Le Hai Dang, Felix Pustka 4, Jan Smejkal, Jaromír Zeman 3, Lukáš Budínský 1, Tobiáš Sixta. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/0, vyloučení: 3/1. Branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Valeš Jaroslav – Salák Alois st.

Družstvo Hudlic hraje mimo soutěž, jejich výsledky se do tabulky nezapočítávají.