Výhra nad Kolínem, Hostivice se bály o body, Petrík vede tabulku střelců

Starší žáci Jiskry porazili o devět branek HC Kolín. S vedoucími Hostivicemi v poločase vedli, na začátku druhého poločasu se karta obrátila a hosté udrželi neporazitelnost

V 9. a 10. kole měli zajíždět starší žáci do Mělníka, soutěž však byla přerušena

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili v 7. a 8. kole mistrovského ročníku středočeské ligy celky Kolína a Hostivic. V letošním ročníku startuje 11 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou. Chybí dohrát do tabulky 4. kolo: Zruč nad Sázavou – Kostelec nad Labem

Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 20:11 (15:5), sestava a branky Jiskry: Čekal – Kulhánek 3, Petrík 6, Šveněk 1, Kopecký 5, Božík 1, Jindřich 1, Edr, Pajer, Šťastný 1, Pešout 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Petr Šveněk

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 1/1 (Jindřich – Manhart). Branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Dolejší st. Jiří, Dolejší Jiří, diváků: bez diváků.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 22:26 (14:13), sestava a branky Jiskry: Čekal – Kulhánek, Petrík 8, Šveněk 6/3, Kopecký 3, Božík, Jindřich 3, Edr, Pajer, Šťastný, Pešout 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Petr Šveněk

Statistiky utkání – napomínání: 1/1, vyloučení: 1/4 (Jindřich – Tůma 2x, Beneš, Kadlec). Branky ze sedmiček: 3/2, rozhodčí: Dolejší st. Jiří, Dolejší Jiří, diváků: bez diváků.