1. kolo Středočeské ligy staršího žactva – dvě jasná vítězství Jiskry

Starší žáci v Kutné Hoře dvakrát vyhráli a nastříleli třiaosmdesát branek

Starší žáci Jiskry přivítají ve 3. a 4. kole v domácím prostředí Sokol Kostelec nad Labem a Sokol Bělá pod Bezdězem

Kutná Hora – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 1. a 2. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Kutné Hory k utkáním s místní Spartou a Spartakem Příbram. V letošním ročníku startuje 11 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 37:10 (18:4)

Sestava a branky Jiskry: Kulhánek 2, Čekal – Petrík 11, Šveněk 2/2, Kopecký 6, Božík 1, Jindřich 3, Pajer, Šťastný, Sa Aye Theay 12. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 0/1, branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Alois Salák st., Ondřej Salák, diváků: 37.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 46:15 (24:6)

Sestava a branky Jiskry: Kulhánek 7, Čekal 1 – Petrík 15, Šveněk, Kopecký 3, Božík 1, Jindřich 4, Pajer 2, Šťastný 1, Sa Aye Theay 12/1. Trenér: Václav Starý.